Virtual tour Promotional video
+48 61 83 99 800

Sala bankietowa

Miejsce na elegancki bankiet biznesowy, lunch dla uczestników konferencji, ciekawy event firmowy? W Hotelu Grand Royal znajdziecie Państwo idealną salę bankietową, która zostanie zaaranżowana zgodnie z wymogami organizatorów wydarzenia.

BANKIETY
wynajem sali bankietowej w Hotelu Grand Royal 

Nasz Zespół ma wieloletnie doświadczenie w organizacji profesjonalnych bankietów, przyjęć i prestiżowych imprez firmowych. Do dyspozycji Gości oddajemy przestronną salę o powierzchni 240m2. Aranżacja sali może być dostosowana do dowolnego typu bankietu: wytwornego lunchu, eleganckiej kolacji, gustownego afterparty. Nasi Specjaliści pomogą w zaprojektowaniu komfortowej przestrzeni, dostosowanej do ilości osób i charakteru spotkania. Zapewniamy też profesjonalną obsługę i zróżnicowane zaplecze gastronomiczne, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się zawsze podkreślić niepowtarzalny charakter organizowanego wydarzenia.

Uczestnicy bankietów, organizowanych w Hotelu Grand Royal, mogą korzystać z dostępu do eleganckiego Lounge Baru, w którym serwowana jest doskonała kawa i pyszne drinki. Przestrzeń barowa – ze względu na swoją przestronność i luksusowy wystrój – bywa chętnie wykorzystywana jako miejsce wystaw i firmowych ekspozycji.

Informacje praktyczne:

  • powierzchnia sali bankietowej: 240 m2 (w tym 100 m2 parkietu),
  • wersja „Bankiet zasiadany”: stoły długie lub okrągłe, 140 osób
  • wersja „Bankiet koktajlowy”: stoliki koktajlowe, 200 osób
  • dostęp do Lounge Baru,
  • możliwość aranżacji specjalnie wydzielonej przestrzeni do ekspozycji produktów,
  • doskonałe zaplecze gastronomiczne,
  • profesjonalna, doświadczona obsługa,
  • wygodny dojazd z centrum Poznania.

Organizacja niebanalnego, biznesowego bankietu w wyjątkowym otoczeniu i w atrakcyjnej cenie? Miejsce idealne pod względem logistycznym i organizacyjnym? Możliwość skorzystania z luksusowej oferty noclegowej? Bierzemy pod uwagę możliwie szeroki zakres potrzeb, związanych z organizacją spotkań biznesowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistami, którzy pomogą w wyborze najbardziej korzystnej opcji!

 

Newsletter

Sign up for a free newsletter subscription. You will be informed of the latest special offers and interesting events taking place in the hotel.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close