Wirtualna wycieczka Film promocyjny
+48 61 83 99 800

Spa & Wellness

Po dniu pełnym spotkań i obowiązków naszych Gości zapraszamy do Centrum Spa & Wellness z basenem, jacuzzi, saunami oraz przepięknymi gabinetami masażu i gabinetami kosmetycznymi.

Centrum SPA
zabiegi na twarz i ciało

Godziny otwarcia SPA w okresie Świat Wielkanocnych

Niedziela  21.04  1200 - 2100        Poniedzalek  22.04   1000 - 1900

 

 

 

poniedziałek - sobota700 - 2200 niedziela800 - 2100

Hotel Grand Royal stawia na profesjonalizm i kompleksowość oferty usługowej. Nasze Centrum SPA powstało z myślą o różnorodnych potrzebach zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych.
Dla Gości, przybywających w okolice Poznania na biznesowe spotkania i delegacje, stworzyliśmy komfortową przestrzeń relaksu. Pobyt w strefie Wellness to doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających możliwości odpoczynku po dniu wypełnionym intensywną pracą. Nasi klienci biznesowi mają do dyspozycji bogatą ofertę Centrum SPA, w tym dostęp do: jacuzzi, sauny, czterech gabinetów kosmetycznych. Gwarantem wysokiej jakości usług są profesjonalne umiejętności zespołu naszych kosmetyczek i masażystów.
Oferta Centrum SPA jest też skierowana do klientów prywatnych, szukających idealnego, wyciszonego wypoczynku w miejscu z dogodnym dojazdem do centrum Poznania. Niezwykle bogaty pakiet zabiegów pielęgnacyjnych – masaży, kąpieli, depilacji – uwzględnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych firmowych Pakietów Pielęgnacyjnych, przeznaczonych: dla Niej, dla Niego, dla Par. Pracownicy Centrum SPA zadbają o zachowanie maksymalnie komfortowej atmosfery, pozwalającej na pełne, głębokie odprężenie.

Siłownia czynna 24 h

 

W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, nasi specjaliści odkryją przed Państwem sekrety różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.

Cennik zabiegów SPA

 
 
 

SAUNY
dobroczynne dla zdrowia

Zapraszamy do czerpania przyjemności z dobroczynnego ciepła sauny.  Sauna może być włączona wcześniej na życzenie Gościa – prosimy o zgłoszenie z 30min wyprzedzeniem.

poniedziałek - sobota700 - 2200 niedziela800 - 2100

Zakup karnetów
spa bez limitu wejść w miesiącu obowiązywania

 

Karnet Cena
Karnet miesięczny siłownia + basen  145 zł
Karnet 3-miesięczny siłownia + basen 335 zł
Karnet miesięczny basen 110 zł
Karnet miesięczny siłownia 110 zł
Karnet rodzinny (2+2 lub 1+3) - miesięczny Basen + siłownia 350 zł
Karnet dzięciecy (4-10 lat) - miesięczny - Basen 60 zł
Karnet dzięciecy (11-16 lat) - miesięczny - Basen 80 zł
Karnet dzięciecy (11-16 lat) - miesięczny - Basen + siłownia 115 zł
Wejście jednorazowe Cena
Osoba dorosła 35 zł
Dzieci 4-16 lat 20 zł

*1 dorosły opiekun w ramach swojego karnetu/wejścia jednorazowego może skorzystać z bezpłatnego wstępu dla 1 dziecka w wieku do lat 4

*Dzieci w wieku do lat 16 mogą przebywać na SPA i siłowni jedynie pod opieką osoby pełnoletniej.

*Każde dziecko do 4 roku życia, musi być pod opieką co najmniej jednego opiekuna.

Dla Gości korzystających z noclegów wstęp do strefy Wellness ( basen, sauny, jacuzzi, siłownia ) - GRATIS! 

 

Warto się zatrzymać

Hotel położony na uboczu (do centrum około 5 km), więc nie jest to baza to zwiedzania miasta na piechotę - samochodem dojazd do centrum jest bardzo prosty i szybki. Hotel zapewnia znakomite warunki do odprężenia się w hotelowym SPA gdzie można popływać w niedużym basenie, skorzystać z jacuzzi lub sauny, itp. Śniadania znakomite

Qujd

TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się na darmową subskrycję newslettera. Będziesz informowany o najnowszych promocjach i ciekawych wydarzeniach w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij