Виртуальная экскурсия Рекламные видео
+48 61 83 99 800

Basen

Dogłębny relaks, utrzymanie zdrowej formy, poprawa kondycji psychofizycznej - oto powszechnie znane dobrodziejstwa, wynikające z regularnego pływania. Czy można zatem wyobrazić sobie rozbudowaną ofertę strefy Wellness bez dostępu do basenu i jacuzzi?

Hotel z basenem
Grand Royal

W Hotelu Grand Royal dbamy o kompleksowość i różnorodność oferty rekreacyjnej. Gościom, korzystającym ze strefy SPA, oferujemy szeroki wybór zajęć, zabiegów pielęgnacyjnych i atrakcji. Pływanie jest jedną z najzdrowszych aktywności fizycznych, wpływających pozytywnie na kondycję fizyczną osób w każdym wieku. Goście, nocujący w naszym hotelu z basenem, mają zapewniony bezpłatny wstęp do strefy Wellness i możliwość regularnego korzystania z basenu (a także jacuzzi, sauny i siłowni).

Nowoczesny, podświetlany basen o wymiarach 10 x 4 m został zaprojektowany z myślą o osobach, ceniących sobie estetyczne, minimalistyczne otoczenie. Basen spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa (w tym wymagania sanitarne odnośnie stanu czystości wody) i jest dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku. Chętnie korzystają z niego rodziny z dziećmi. Stała temperatura wody i czyste, zadbane otoczenie stwarzają idealne warunki do maksymalnego, wydajnego relaksu.

Osobom, korzystającym ze strefy Wellness, umożliwiamy wypożyczenie zestawu ręczników i szlafroka. Szczegółowych informacji udziela nasz personel, dbający o komfort Gości w strefie SPA.
Szukasz wyjątkowego odpoczynku w hotelu z basenem i rozbudowaną strefą SPA? Chcesz zrelaksować się z dala od miejskiego zgiełku, ale w dogodnej lokalizacji (szczególnie dla Gości z Poznania i okolic)? Hotel Grand Royal to idealne rozwiązanie!

Informacje praktyczne:

  • Wymiary basenu: 10 m x 4 m
  • Temperatura wody: 28°C
  • Godziny otwarcia:
    poniedziałek – sobota 7:00 – 22:00
    niedziela 8:00 – 21:00
  • koszt wypożyczenia ręczników: 5 zł
  • koszt wypożyczenia szlafroka: 10 zł
Бюллетень

Подпишитесь на бесплатную рассылку бюллетеня. Вы будете получать сообщения о самых новых промо-акциях и интересных событиях в нашей гостинице.

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Więcej w Polityce prywatności.

ОК, закройте