Virtual tour Promotional video
+48 61 83 99 800

Basen

Dogłębny relaks, utrzymanie zdrowej formy, poprawa kondycji psychofizycznej - oto powszechnie znane dobrodziejstwa, wynikające z regularnego pływania. Czy można zatem wyobrazić sobie rozbudowaną ofertę strefy Wellness bez dostępu do basenu i jacuzzi?

Hotel z basenem
Grand Royal

W Hotelu Grand Royal dbamy o kompleksowość i różnorodność oferty rekreacyjnej. Gościom, korzystającym ze strefy SPA, oferujemy szeroki wybór zajęć, zabiegów pielęgnacyjnych i atrakcji. Pływanie jest jedną z najzdrowszych aktywności fizycznych, wpływających pozytywnie na kondycję fizyczną osób w każdym wieku. Goście, nocujący w naszym hotelu z basenem, mają zapewniony bezpłatny wstęp do strefy Wellness i możliwość regularnego korzystania z basenu (a także jacuzzi, sauny i siłowni).

Nowoczesny, podświetlany basen o wymiarach 10 x 4 m został zaprojektowany z myślą o osobach, ceniących sobie estetyczne, minimalistyczne otoczenie. Basen spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa (w tym wymagania sanitarne odnośnie stanu czystości wody) i jest dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku. Chętnie korzystają z niego rodziny z dziećmi. Stała temperatura wody i czyste, zadbane otoczenie stwarzają idealne warunki do maksymalnego, wydajnego relaksu.

Osobom, korzystającym ze strefy Wellness, umożliwiamy wypożyczenie zestawu ręczników i szlafroka. Szczegółowych informacji udziela nasz personel, dbający o komfort Gości w strefie SPA.
Szukasz wyjątkowego odpoczynku w hotelu z basenem i rozbudowaną strefą SPA? Chcesz zrelaksować się z dala od miejskiego zgiełku, ale w dogodnej lokalizacji (szczególnie dla Gości z Poznania i okolic)? Hotel Grand Royal to idealne rozwiązanie!

Informacje praktyczne:

  • Wymiary basenu: 10 m x 4 m
  • Temperatura wody: 28°C
  • Godziny otwarcia:
    poniedziałek – sobota 7:00 – 22:00
    niedziela 8:00 – 21:00
  • koszt wypożyczenia ręczników: 5 zł
  • koszt wypożyczenia szlafroka: 10 zł
Newsletter

Sign up for a free newsletter subscription. You will be informed of the latest special offers and interesting events taking place in the hotel.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close